SohbetSila Script ile Sohbet'e Bağlan
Rüyada Su Görmek
Rüyada Su Görmek

 İslami Rüya tabirleri açısından Rüyada su görmek:
Rüyada tuzlu su görmek, geçimde sıkıntıdır. Bulanık ve kokmuş su, haram maldır. Sarı su, hastalıktır.Rüyada bulanık su görmek içen ve rüyayı gören kimse için hastalığa yakalanmalarına yorumlanır.Rüyada bulanık suda guslettiğini ve ondan çıktığını gören kimse, sıkıntı içinde ise kurtulur, hasta ise Allah (C.C.) şifa bahseder, eğer hapis ise, -su temizlendikten sonra- kurtulur. Rüyada tuzlu su görmek kederdir.
Rüyada kuyudan siyah su çıkarılması rüya sahibinin evleneceği hayırsız bir kadına yorumlanır.Deniz veya nehirde su üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin, takva ve hikmete yorumlanan sözü de varsa, imanının kuvvetli olmasına yorumlanır. Eğer bu gibi sözler söylemiyorsa, o kimsenin şüphe ettiği bir şeyde emin olmasına yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyanın sahibi, yolun tehlikeli olmasıyla beraber Allah (C.C.) a tevekkül ederek yola çıkar, dediler.
Rüyada derin bir suya düşüp içine daldığını ve derinliğine kavuşamadığını gören kimse, çokça dünyalığa erişir ve bununla zengin olur.
Rüyada saf ve berrak bir suya baktığını ve orada yüzünü güzel bir şekilde gördüğünü gören kimse, ailesi, komşusu ve dostları hakkında iyilik eder.
Kap içerisine su döktüğünü gören kimse, bir kadına nafaka verir. Eğer suyu kendisiyle istifade edilmeyen bir yere dökerse, döktüğü suyun miktarınca mal zayi eder.Rüyada su görmek, hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine yorumlanır.
Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi, iyiliğe, saadete, toplu mala ve ganimete, zenginliğe, fazla hayıra ve bekarsa evlenmeye yorumlanır.
Eğer suyu kendi evinin bacası üstünde görse, o kimseye çabucak bir keder yahut sultan tarafından devamlı bir bela isabet eder.
Suyu çok temiz görmesi, fiyatların ve rızıkların ucuzluk ve bolluğuna ve adaletin yayılmasına, . Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince yorumlanır. Bir kimsenin kendisine bir kadeh içerisinde su verildiğini görmesi, çocuğa, suyu içtiğini gören kimse, çocuk ve hanımından hayıra erişeceğine yorumlanır.
Kadeh içerisinde bulunan safı Çünkü cam kadınların cevherindendir. Onun içindeki su ise, ana karnındaki çocuktur.
Sıcak su içtiğini gören kimseye, şiddetli bir üzüntü isabet eder.
Tuzlu ve bulanık olarak deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye işrettir.
Suyu emmek, geçim bakımından zorluk çekmeye; sudan içilirse, maddi yönden rahat bir yıla gireceğine, bulanık suyun bir yere akması yahut içilmesi, hastalanılmasına delalettir.
Bir kimsenin rüyada suyu uyanıkken içtiğinden daha fazla içtiğini görmesi, bir kadehten su içtiğini ve doymadığını görmesi, o kimsenin hanımının kendisinden kaçmasına delalettir 

BİLGİLER
tarafından 02 Nisan 2015 - 01:01 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 551 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
SohbetSila - Reklam Alanı
reklam-alani-banneri11
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Hadise – Şampiyon

Hadise Şampiyon 2017 Albümü Dinle sayfamıza hoş geldiniz. Hadise’nin 2017 yılında çıkarmış olduğu albümü... [Devamı]

Hadise – Şampiyon
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile olduğunu gören kadının, mal ve mülkünün artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya tabir... [Devamı]

Rüyada Hamile Görmek
Dostluk Siteleri

Merhaba SohbetSila sevgili dostları.Eski sohbetcilerin Eskiden sohbet ettiği dostlarını arkadaşlarını aradıgı bir... [Devamı]

Dostluk Siteleri
İftar Duası

İslam dininin önemli ve kutsal ay olan Ramazan ayı içerisindeyiz. Bu ayda birçok ibadet yapılır, teravi namazı kılınır... [Devamı]

İftar Duası
Hayırlı İftarlar

SohbetSila ailesi olarak tüm web kullanıcılarımıza Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar... [Devamı]

Hayırlı İftarlar
Gizli aŞk

Söylemeye dilim varmadı düştüğümü aşka bir kez kapımı çalmadı gelip telaşla yüreğine koyduğu sanki bir... [Devamı]

Gizli aŞk
SohbetSilaFm Sohbet

Türkiyenin En Çok Dinlenen Radyo Sitesi SohbetSilaFm Sohbet Kaliteli Radyo Programcıları ile Birbirinden Eğlenceli Canlı... [Devamı]

SohbetSilaFm Sohbet

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.