SohbetSila Script ile Sohbet'e Bağlan
Rüyada Su Görmek
Rüyada Su Görmek

 İslami Rüya tabirleri açısından Rüyada su görmek:
Rüyada tuzlu su görmek, geçimde sıkıntıdır. Bulanık ve kokmuş su, haram maldır. Sarı su, hastalıktır.Rüyada bulanık su görmek içen ve rüyayı gören kimse için hastalığa yakalanmalarına yorumlanır.Rüyada bulanık suda guslettiğini ve ondan çıktığını gören kimse, sıkıntı içinde ise kurtulur, hasta ise Allah (C.C.) şifa bahseder, eğer hapis ise, -su temizlendikten sonra- kurtulur. Rüyada tuzlu su görmek kederdir.
Rüyada kuyudan siyah su çıkarılması rüya sahibinin evleneceği hayırsız bir kadına yorumlanır.Deniz veya nehirde su üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin, takva ve hikmete yorumlanan sözü de varsa, imanının kuvvetli olmasına yorumlanır. Eğer bu gibi sözler söylemiyorsa, o kimsenin şüphe ettiği bir şeyde emin olmasına yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyanın sahibi, yolun tehlikeli olmasıyla beraber Allah (C.C.) a tevekkül ederek yola çıkar, dediler.
Rüyada derin bir suya düşüp içine daldığını ve derinliğine kavuşamadığını gören kimse, çokça dünyalığa erişir ve bununla zengin olur.
Rüyada saf ve berrak bir suya baktığını ve orada yüzünü güzel bir şekilde gördüğünü gören kimse, ailesi, komşusu ve dostları hakkında iyilik eder.
Kap içerisine su döktüğünü gören kimse, bir kadına nafaka verir. Eğer suyu kendisiyle istifade edilmeyen bir yere dökerse, döktüğü suyun miktarınca mal zayi eder.Rüyada su görmek, hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine yorumlanır.
Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi, iyiliğe, saadete, toplu mala ve ganimete, zenginliğe, fazla hayıra ve bekarsa evlenmeye yorumlanır.
Eğer suyu kendi evinin bacası üstünde görse, o kimseye çabucak bir keder yahut sultan tarafından devamlı bir bela isabet eder.
Suyu çok temiz görmesi, fiyatların ve rızıkların ucuzluk ve bolluğuna ve adaletin yayılmasına, . Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince yorumlanır. Bir kimsenin kendisine bir kadeh içerisinde su verildiğini görmesi, çocuğa, suyu içtiğini gören kimse, çocuk ve hanımından hayıra erişeceğine yorumlanır.
Kadeh içerisinde bulunan safı Çünkü cam kadınların cevherindendir. Onun içindeki su ise, ana karnındaki çocuktur.
Sıcak su içtiğini gören kimseye, şiddetli bir üzüntü isabet eder.
Tuzlu ve bulanık olarak deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye işrettir.
Suyu emmek, geçim bakımından zorluk çekmeye; sudan içilirse, maddi yönden rahat bir yıla gireceğine, bulanık suyun bir yere akması yahut içilmesi, hastalanılmasına delalettir.
Bir kimsenin rüyada suyu uyanıkken içtiğinden daha fazla içtiğini görmesi, bir kadehten su içtiğini ve doymadığını görmesi, o kimsenin hanımının kendisinden kaçmasına delalettir 

BİLGİLER
tarafından 02 Nisan 2015 - 01:01 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 578 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
SohbetSila - Reklam Alanı
reklam-alani-banneri11
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
Sakın ihmal Etmeyin

Baş ağrısı ve havale! Sakın ihmal etmeyin.Glioblastoma, ya da diğer adıyla glioblastoma multiforme, bütün beyin... [Devamı]

Sakın ihmal Etmeyin
Kayseri Sohbet

SohbetSila Kayseri Sohbet odalarımıza hoş geldniz.Kayseri Türkiye’nin on beş Büyük İlinden birisidir, burada insanlar... [Devamı]

Kayseri Sohbet
Sila Sohbet Sıla Chat

SohbetSila Mobil Cet Sıla sohbet odaları yaşadığı ilim ülkenin hasretini özlemini yaşayanlar için hazırladığımız... [Devamı]

Sila Sohbet Sıla Chat
Susmak İstiyorum

Sadece Susmak İstiyorum !! Yalan İnsanları Kaale Almadan… Sahte Yüzleri Görmeden… Haklıyken Haksız Gözüksem... [Devamı]

Susmak İstiyorum
Dost Bakışlı Kadın

Ve kadın çocukluğa açılan kapı, küçük bir cimcime uçarı, pamuk şekeri çikolata tadı. Masumca küsmesi kızdırırkenki... [Devamı]

Dost Bakışlı Kadın
Hadise – Şampiyon

Hadise Şampiyon 2017 Albümü Dinle sayfamıza hoş geldiniz. Hadise’nin 2017 yılında çıkarmış olduğu albümü... [Devamı]

Hadise – Şampiyon
Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile olduğunu gören kadının, mal ve mülkünün artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya tabir... [Devamı]

Rüyada Hamile Görmek

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.