SohbetSila Script ile Sohbet'e Bağlan
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Köpek Görmek

 Rüyada köpek görmek zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime işaret eder.
Rüyada köpeklerin boğuştuğunu ve birbirlerini yaraladığını görmek iki dostunuz akrabanız ya da size yakın olan iki kişinin münakaşa edeceğinin göstergesidir. Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insanın habercisidir.
Köpek ısırması yahut tırmalaması düşmandan görülecek zarara yahut hastalanacağınıza işaret eder. Rüyada köpeğin elbise yırttığını görmek aklı başında olmayan bir kimsenin yapacağı dedikoduyu gösterir. Köpek yavrusu sevimli bir çocuğun hanenize neşe getireceğinin göstergesidir.
Rüyada ev köpeği görmek zalim bir düşmanın canınızı yakmaya çalışacağına ancak sizinle istişare sonrası bu huyundan vazgeçeceğine işarettir.
Av köpeği elde edilecek menfaate, bu menfaatten çok mal elde edeceğinize, bir kenarlar güzel para koyacağınızın göstergesidir. Rüyada tazı görmek işinde iyi olan bir kişi için yöneticiliğe, diğerleri için güç ve varlık sahibi olmakla birlikte insanlıktan iyi bir yönetici veya işinde iyi olamamaya delalet eder.
Köpeği öldürmek düşmanınıza galip geleceğinize işarettir. Rüyada köpeklerle birlikte havladığını gören kişi maksadına ulaşmak için her yolu deneyecek demektir ama bu işin içinde kötü işler yoktur.
Av köpeklerinin ava çıkması, insanların birlikte yapacağı bir iş ve harekete yahut herkes için hayırlı gelişmelere işaret eder.
Av köpeklerinin şehre dönmeleri sessizlik ve işsizliğin göstergesidir. Rüyada köpek eti yediğinizi görüyseniz düşmandan gelecek bir mal elde edersiniz veya ona galip gelirsiniz. Rüyada çoban köpeği, ev halkını kötülüklerden koruyan ve komşularıyla iyi geçinen insanlarla karşılaşacaksınız demektir.
Rüyada köpeklerle sohbet etmek bir konu ile ilgili kendinizi gizlemeye çalıştığınıza işarettir. Köpeğin bir şeyler yediğini görmek, malını başkasından kıskanan cimri ve açgözlü bir kimse ile yorulur.
Ashab-ı Kehf’in köpeğini görmek rüyayı gören kişinin firar etmesine, korku ve hapse işaret eder. Rüyada kendisine köpek aldığını görmek, rüyayı gören kişinin eşi, dostu ve arkadaşlarıyla güzel sohbetler içine diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesine yorumlanır.
Rüyada köpeğin ısırdığını ancak acıtmadığını görmek, bir iyi arkadaşınız nedeniyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Kişinin rüyasında köpekler kendisine uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güven içinde olacağına yorumlanır.
Eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır. Çirkin köpek, bir düşmanınız olduğunun işaretidir. Eğer köpek sevimli ve elinizi yalıyorsa, gerçek dostlara sahip olacağınız anlamına gelir.
Rüyada gördüğünüz köpek sizi korkutuyor ve kaçmanıza sebep oluyorsa, bir adam ve onun sadık dostlarının bir araya gelip size zarar vermesi gibi bir durum söz konusu olur. Rüyasında bir köpeğin kendisine saldırdığını fakat ısırmadığını görmek, düşmanlarının kendisine diş bilediklerine, fakat zararları dokunmayacağına delalet eder.
Rüyada bir köpeğin kendisini ısırdığını ve elbiselerini parçaladığını görmek, işinde kendisine rakip olan kişiler tarafından sıkıştırılarak, zarara uğratılacağına işarettir.
Bir köpeğin kendisinin yanına gelerek,ellerini yaladığını ve kısık sesle havladığını görmek, kendisini alt etmek isteyen rakiplerinin yola geldiğine ve onunla anlaşmak istediklerine delalet eder.
Yolda giderken bir kaç köpeğin saldırısına uğrayıp, onlarla mücadele ederek, hepsini kaçırdığını görmek, evinde ev halkı tarafından kötü karşılanacağına fakat onları söylediği sözlerle inandıracağına delildir.
Dişi bir köpeğin dişi yavrusunu emzirdiğini görmek, çocukları varsa, onlardan hayır göreceğine, bekarsa helal süt emmiş bir kadınla evleneceğine işarettir

BİLGİLER
tarafından 20 Mart 2015 - 13:56 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 540 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
SohbetSila - Reklam Alanı
reklam-alani-banneri11
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
    sah Yorum 12:22 Mart 22nd, 2015 de Yazılmıştır..

    sohbetsıla sana cok tesekkurler ruyalarla ılgılı yaptıgınız paylasımlar cok guzel.

 

SON YAZILAR
İftar Duası

İslam dininin önemli ve kutsal ay olan Ramazan ayı içerisindeyiz. Bu ayda birçok ibadet yapılır, teravi namazı kılınır... [Devamı]

İftar Duası
Hayırlı İftarlar

SohbetSila ailesi olarak tüm web kullanıcılarımıza Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar... [Devamı]

Hayırlı İftarlar
Gizli aŞk

Söylemeye dilim varmadı düştüğümü aşka bir kez kapımı çalmadı gelip telaşla yüreğine koyduğu sanki bir... [Devamı]

Gizli aŞk
SohbetSilaFm Sohbet

Türkiyenin En Çok Dinlenen Radyo Sitesi SohbetSilaFm Sohbet Kaliteli Radyo Programcıları ile Birbirinden Eğlenceli Canlı... [Devamı]

SohbetSilaFm Sohbet
Bengü – Yalelli

Bengü yepyeni şarkısı “Yalelli” ile karşımıza çıktı. Merakla yeni şarkılarını beklediğimiz Bengü,... [Devamı]

Bengü – Yalelli
Tan Taşçı – Ona Söyle

Tan Taşçı merakla beklenen Ona Söyle şarkısını nihayet karşımıza çıkardı. Daha öncesinde bir çok şarkı... [Devamı]

Tan Taşçı – Ona Söyle
Hayat Ver Karnemi

Çoktan ikmale kaldı yüreğim!..Ezberim kuvvetliydi aslında ama, Aldığım dersleri nedense tutamadım aklımda. Hayatımın... [Devamı]

Hayat Ver Karnemi

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.