SohbetSila Script ile Sohbet'e Bağlan
Rüyada Gelinlik Görmek
Rüyada Gelinlik Görmek

SohbetSila rüya yorumları.Rüyada gelinlik görmek ..

Rüyada Gelinlik Görmek; Rüyada gelinlik görmek İslami rüya yorumlarında Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı anlamlara sahip bir simgedir. Bir kadın, kendini gelin olarak görüyorsa, bu onun, bağımsızlık isteğiyle sorumlulukları arasında bir tercih yapmak durumunda olduğunu gösterir. Bir erkek rüyasında gelin görüyorsa, bu onun duygusal çalkantılarının ve evlilikle ilgili istek ve kaygıları arasında var olan çelişkinin göstergesidir. Rüyada evlenmek ya da bir düğüne katılmak, iç dünyamızdaki istek ve beklentilerle, dış dünyanın gerçekliği arasında bir uyum sağlamamız gerektiğine işaret eder.

 Rüyada Gelin Görmek Dini rüya tabirlerine göre rüyada görülen gelin, süslü olursa, dünyaca ucuzluk ve bolluğu ifade eder.

Rüyada Damat Görmek; Rüyada damat görmek rüya yorumlarında  rüyasında eşini görmediği, bilmediği kendisine eşinin ismi verilmediği halde kendisine damat denildiğini gören kimse, ölür veya bir insanı öldürür.Rüyasında evleneceği kadını gören, tanıyan veya adı söylenen kimse, birisini evlendirir.Rüyasında bir kadınla evlendiğini gören kimse, o kadının değeri, güzelliği, fazileti ve isminin anlamı nispetinde nimet ve saltanata erişir.

Rüyada Güzel Temiz Gelinlik Görmek ; Rüyada temiz beyaz gelinlik görmek hayırlı bir evlilik yapıp eşinizle mutlu mesut muhabbetli yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek; Rüyada siyah gelinlik görmek yada gri kirli gelinlik görmek evliliğinizde sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bekar Bir Kızın Gelinlik Görmesi; Rüyada bekar bir kızın gelinlik giydiğini görmesi eğer evliliğe yakın biri ise hayırlı bir evlilik yapacağı kısmeti açılacağı evliliğe ehli değil ise yeni bir kişiye çok aşık olacağına tabir olunur.

Rüyada Duvak Görmek; Rüyada duvak görmek yakın çevrenizden size gelecek hayırlı bir haberin olduğu ve kısmetlerin izin açılacağına işaret eder.

SohbetSila İslami Rüya Yorumları

Rüyada Erkeğin Gelinlik Giydiğini Görmek; Rüyada erkeğin gelinlik giydiğini görmek hayra yorulmaz. Bu kişinin bu tarz bir rüya görmesi kendi içindeki karakterinde ve huyunda değişiklikler olduğu ve bu yüzden sıkıntı içerisine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Gelin Görmek; Rüyada gelin görmek eğer giydiği gelinlik temiz ve güzel ise hayırlı bir haber ile müjdeleneceğine yorumlanır. Rüyada Mutsuz Gelin Görmek rüya sahibinin alacağı kötü bir haberin olduğuna işaret eder. Bazı yorumlarda ise bu rüya hayırsız bir dosta yada böyle bir dost edineceğimize işaret eder.

Rüyada Düğün Görmek; Rüyada düğün görmek bir çok yoruma tabidir, eğer yapılan düğün Rüyada çalgılı çengili düğün görmek; ise rüya sahibinin günaha gireceğine işaret eder.Rüyada gördüğü düğün kalabalık ise hayırlı bir rüya olup kalabalık bir cemaatin içine girip hayırlı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Dantelli Gelinlik Görmek; Rüyada dantelli gelinlik görmek rüya sahibinin ummadığı yerden hayırlı bir mal eline geçeceğine işaret eder.Rüyada görülen dantel Dantel uzun ömür, ele geçecek bol miktarda para, miras veya ganimet bulmadır.Aynı zamanda bu rüya sahibin hayırlı saygın bir kimse ile evleneceğine işaret eder.

Rüyada Gelinlikle Gömüldüğünü Görmek; Rüyada gelinlikle gömüldüğünü görmek rüya sahibinin hem bu dünyada hem diğer dünyada Allah katında lütuflar ile ödüllendireceğinizi ve ruhunuzun şad olacağına huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Gelinin Arkasında Yürüdüğünü Görmek; Rüyada bir gelinin arkasından yürüdüğünü görmek gördüğün kişi bekar ise evleneceğine evli ise o kişiden yada ailesinden büyük yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Kadının Gelinlik Giydiğini Görmek; Rüyada ölmüş birinin gelinlik giydiğini görmek o kişinin ahirette yeri ve mekanının nurlu ve huzurlu olduğuna işaret eder

 

 

.

BİLGİLER
tarafından 17 Ocak 2015 - 21:14 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 629 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
SohbetSila - Reklam Alanı
reklam-alani-banneri11
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

 

SON YAZILAR
İftar Duası

İslam dininin önemli ve kutsal ay olan Ramazan ayı içerisindeyiz. Bu ayda birçok ibadet yapılır, teravi namazı kılınır... [Devamı]

İftar Duası
Hayırlı İftarlar

SohbetSila ailesi olarak tüm web kullanıcılarımıza Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar... [Devamı]

Hayırlı İftarlar
Gizli aŞk

Söylemeye dilim varmadı düştüğümü aşka bir kez kapımı çalmadı gelip telaşla yüreğine koyduğu sanki bir... [Devamı]

Gizli aŞk
SohbetSilaFm Sohbet

Türkiyenin En Çok Dinlenen Radyo Sitesi SohbetSilaFm Sohbet Kaliteli Radyo Programcıları ile Birbirinden Eğlenceli Canlı... [Devamı]

SohbetSilaFm Sohbet
Bengü – Yalelli

Bengü yepyeni şarkısı “Yalelli” ile karşımıza çıktı. Merakla yeni şarkılarını beklediğimiz Bengü,... [Devamı]

Bengü – Yalelli
Tan Taşçı – Ona Söyle

Tan Taşçı merakla beklenen Ona Söyle şarkısını nihayet karşımıza çıkardı. Daha öncesinde bir çok şarkı... [Devamı]

Tan Taşçı – Ona Söyle
Hayat Ver Karnemi

Çoktan ikmale kaldı yüreğim!..Ezberim kuvvetliydi aslında ama, Aldığım dersleri nedense tutamadım aklımda. Hayatımın... [Devamı]

Hayat Ver Karnemi

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.