Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel Sohbet / Sakarya petek temizleme
« Son İleti Gönderen: arkan 28 Kasım 2019, 22:46:52 »
Petek temizleme kalorifer sisteminizde üç yılda bir yapılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarının yaklaşması, doğalgaz kullanımını artırmakta ve insanlar ekonomik olarak ısınmanın çarelerini aramaktadır.

Petek temizleme kombi servislerinin para kazanmak için uydurduğu, ürettiği bir işlem değildir. Önemini bilmeyen insanlar tarafından petek temizleme gereksiz ve lüzumsuz bir işlemmiş gibi bahsedilir. Ancak işin uzmanları tarafından yapılan ölçüm ve testlerde petek temizleme işlemi kombinizin ömrünü uzattığı gibi daha verimli çalışmasını sağlamakta ve evinizin veya işyerinizin daha hızlı ısınmasını sağlayarak enerji tüketimi sağladığı için ekonomik olarak katkı sağlamaktadır. Petek temizleme işlemi için ödenen küçük miktar kısa sürede kendisini amorti ettiği gibi çok daha fazlasının cebinizde kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle petek temizleme ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir.

Petek Temizlemenin Avantajları
 • Yakıt tasarrufu sağlar. Çünkü yapılan temizleme işlemi sayesinde kombiniz daha verimli çalışır ve daha az doğalgaz kullanımı ile daha hızlı bir şekilde petekleriniz ısınır. Böylece ekonomik olarak artıya geçmiş olursunuz.
 • Peteklerin dengeli ve daha hızlı ısınmasını sağlar. Çünkü peteklerdeki kir petek içindeki suyun akışını yavaşlatır. Bu ise kombinizin daha fazla enerji tüketerek peteklerin daha yavaş ısınmasını sağlar. Ancak petek temizleme işlemi sayesinde bu sorun ortadan kalkar.
 • Kombi ve kalorifer tesisatınızın ömrünü uzatır. Bunun ekonominize olan desteği ortadadır.
 • Kombinizin gürültüsüz ve daha rahat, ekonomik çalışmasını sağlar. bu ise kombinizin ömrünü uzatır. Böylece daha rahat çalışan kombi aynı zamanda daha ekonomik çalışmaktadır.

Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Öncelikle Sakarya Petek Temizleme olarak bizimle irtibata geçtiğinizde müsait olduğunuz bir zaman için randevu verilir. Randevu saatinde uzman ekiplerimiz gerekli olan tüm ekipmanları ile birlikte petek temizleme için hazır bulunur ve petek temizleme için profesyonel anlamda çalışmaya başlarlar.
 • Yapılacak olan ilk iş petek tesisatınızın vanaları kapatılarak sistemde herhangi bir arıza, kaçak durumu varsa gözden geçirilir ve sistemde herhangi bir arıza veya kaçak tespit edilirse öncelikle o arıza giderilir.
 • Bütün kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme makinesi banyo veya WC gibi ıslak zemine kurulur. Eğer bu alana yakın kalorifer peteğiniz yoksa sorun değildir, çünkü ekiplerimizin kirli suyu buraya taşıyacak boruları bulunmaktadır. Böylece evinizde herhangi bir kirlenme durumu olmaz.
 • Petek temizleme işleminde uzman ekiplerimiz ev sahipleri kadar hijyene önem verirler. Evinizin herhangi bir alanı kirletilmeden bütün işlemler tamamlanır.
 • Bu titizlikle petek temizleme işlemi iki aşamadan olmak üzere başlatılır;
 • Aşamada kalorifer petek sisteminin üst boru sistemi temizlenir.
 • Aşamada ise kalorifer petek sisteminin alt boru sistemi temizlenir.
 • Petek temizleme işleminin iki aşamadan oluşmasının nedeni, ilk aşama kombi petek sistemine aittir ve burada kir, çamur ve çeper tarzı pislik olur ve ayrı temizlenmesi gerekir.
 • Petek temizleme işlemi normal şartlarda 1 – 2 saat aralığında tamamlanmaktadır. Ancak bu süre sistemde tespit edilen olası bir arıza nedeniyle uzayabilir. Böyle bir arıza olmadıktan sonra uzun süren bir işlem değildir.

Petek temizleme işlemi evde kendi başınıza yapılabilir mi?

Petek temizleme işlemi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun için yüksek teknolojiye sahip uygun petek temizleme cihazına ihtiyacınız olacaktır. Burada kullanılacak olan cihazın uygunluğu büyük önem taşımaktadır. Örneğin basınç değeri 2 BAR’dan daha yüksek olan bir cihazla yapacağınız temizleme işlemi kombinize zarar verecektir. Bu durumda ise petek temizliği yapıp ekonomik tasarruf sağlamaya çalışırken daha büyük masraflarla karşı karşıya kalma durumu söz konusudur. Bu anlamda doğru cihazın doğru şekilde kullanılması profesyonellik gerektiren bir husustur.

Petek temizleme uzman ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Sakarya petek temizleme uzman kadrosu, güler yüzlü ekibi ve profesyonel cihazları ile sizlere ekonomik, hızlı ve kaliteli petek temizleme hizmeti vermektedir.

Peteklerinizin daha temiz, böylece kombinizin uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasını sağlayarak yakıt tasarrufu sağlamak ve ekonominizi daha güçlü tutmak istiyorsanız Sakarya Petek Temizleme tercih etmelisiniz.

Kombi Bakımı ve Petek Temizlemede Kaçırılmayacak Kampanya

Petek temizleme elbette yapılmalıdır. Ancak petek temizleme ile birlikte kombi bakımı da yapılırsa en doğru tercih yapılmış olur. Petekler temizlenmiş kombi bakımı yapılmamış olursa bu durumda kombi peteklerin beklentisi şeklinde çalışma kapasitesinde olmaz. Kombi bakımı yapılmış petek temizliği ihmal edilmiş olursa da kombi verimli petekler kirli yine bir dengesizlik söz konusudur ve istenilen netice yine tam olarak alınmaz. Bu nedenle kombi bakımı ve petek temizleme beraber yapılırsa en doğru karar ve tercih olur. Bu bağlamda Sakarya Petek temizleme kombi ve petek temizleme için kaçırılmayacak teklif sunmaktadır;

 • Kombi temizleme ve Petek Temizleme kampanyalı fiyatı sadece 200 TL’dir.
 • Sadece Petek Temizleme 150 TL
 • Sadece kombi bakımı ise 80 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kış yaklaşırken hem petek temizleme hem de kombi bakım hizmetinden yararlanarak kışı keyifli, rahat ve ekonomik geçirebilirsiniz.
Kombi temizleme ve petek temizleme keyfi bir işlem değil, kombi ve petek tesisatı için gerekli zaruri bir işlemdir. Doğalgaz ve kombi sistemlerinin konforu tartışılmazdır ancak bu kadar bakım yaptırılmak zorundadır. Zamanında bakımları yapılamayan yıllarca konforu devam eden bir sistem yoktur.
Bu sistemler bakımları zamanındada yapıldığında size konfor sağlayacak sistemlerdir. Bu nedenle siz de kombi bakımı ve petek temizleme işlemini geç kalmadan uzman personelimize yaptırınız.

SAKARYA PETEK TEMİZLEME

Semerciler, Sait Faik Sk. No:30, 54100 Adapazarı/Sakarya
0264 606 01 52
2
Genel Sohbet / Fotoğraf İçerik Bankası
« Son İleti Gönderen: creeper 28 Kasım 2019, 18:42:00 »

İnternet üzerinde fotoğrafa tüm ilgi duyanların merak edeceği içerikleri hazırlıyoruz. Fotoğraf hakkında her konu adresimiz üzerinde sizlerle bir araya getiriliyor. Teknik, ipuçları, fotoğraf makineleri ve daha birçok konu hakkında güncel haberleri tek tıkla okuyabilirsiniz. Türkiye'nin fotoğraf sitesi olarak sizlere destek veriyoruz. Fotoğraf dergisinde öne çıkan konular ve mobil fotoğrafçılık alanında kaliteli içerikler sizleri bekliyor. Bu ilgi çeken hobi de kendinizi geliştirmek istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Fotoğraf hobisine dair güncel her türlü bilgiyi anlaşılır ve doğru bir şekilde okurlarımıza sunuyoruz.

Güncek Fotoğraf Sitesi
Türkiye'nin en güncel fotoğrafçılık haber sitesiniz. Fotoğrafçılık, dijital teknolojiler, kameralar ve ekipmanlar konusunda her şey sitemizde bulunuyor. Fotoğraf konusunda yayınlanmasını istediğiniz konular bizimle paylaşabilirsiniz. Fotoğraf çekmekten hoşlanıyor ve kendinizi bu alanda kanıtlamak isterseniz fotoğraf yarışmasına katılabilirsiniz. Bu özel dahil olmak istersen fotoğraflarını bizlerle paylaşabilirsiniz. Yarışma sonuçları sitemiz ve sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Kaliteli içeriklerini güncel fotoğraf bilgileri ile harmanlamayı başaran sitemiz her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmayı başardı. Yazılarımız fotoğrafçılık konusunda bilgi sahibi editörlerimiz tarafından hazırlanıyor. Sade ve kullanışlı temalarımız sayesinde aradığınız her bilgiyi yorulmadan bulabilir ve gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Fotoğraf alanında orijinal içeriklerimiz okuyucuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Sitemizde yer alan bilgilerin tamamı sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Tek bir tıkla fotoğraf hakkında tüm detaylara kolayca erişebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / En iyi VDS ve Kiralık Sunucu Firmaları
« Son İleti Gönderen: nullsix 28 Kasım 2019, 18:17:50 »
En iyi VDS ve Kiralık Sunucu Firmaları

Kiralık sunucu hizmeti veren firmalar içinde en uygun fiyata kaliteli hizmeti meric firmasından alabilirsiniz. Firmadan Dedicated server ve Vds alanlarında hizmet alabilirsiniz. Firma hizmetlerini internet üzerinden Meric.net.tr adresinden sağlamaktadır. Firma müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Bu yüzden kiralama sonrası haftanın 7 günü 24 saat teknik destek hizmeti sunmaktadır. Beğenmediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. Sunucu kiralamak için sağlam bir firma arıyorsanız meric firmasını tercih edebilirsiniz. Sunucu kiralama işini uzun yıllardır veren firma, sağlam ve kaliteli sunucuları müşterilerine uygun fiyata sunmaktadır.  Sunucu kiralamak, ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Sunucu kiralama işinde biz varken başka yerlerde macera aramayın.
4
Genel Sohbet / Astekno ile Teknoloji Haberleri
« Son İleti Gönderen: creeper 28 Kasım 2019, 16:50:31 »

Teknolojiye dair her şeyi teknoloji haberleri ile öğreneceksiniz. Sizin için sunulan çok sayıda haber, gündeme uygun şeklide oluşturuluyor. Bilgi almanız, farklı alanlar hakkında merak ettiklerinizi öğrenmeniz için haberler veriliyor. Teknoloji haberleri, telefon - bilgisayar - gelişen diğer sistemler hakkında direkt olarak verilir. Uygun olan haberleri inceleme fırsatınız anında site üzerinden gerçekleşecektir. Nasıl daha iyisi olacak? Tekno sayesinde, direkt olarak teknolojinin her alanda en iyiye nasıl götürdüğü konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin için sunulan çok sayıda haber sayesinde, internet kullanımı - bilgisayar - apple hataları gibi alanlarda hiç duymadığınız bilgilere de erişme fırsatı bulacaksınız. Astekno aracılığı ile elde etmiş olduğunuz haberler, günlük olarak yenilenecektir. Bu sayede sizin merak ettiğiniz ne varsa her alanda haberdar olmanız da mümkün olacaktır.

Güncel Haberler
Haberlerin düzenli bir şeklide güncelleniyor olması sizin için son derece avantajlı. Bunun için direkt olarak teknoloji alanında sunulan çok sayıda haberi inceleyebilirsiniz. Günlük olarak yenileniyor olması sayesinde, direkt olarak haberlerin her alanda bilgi toplamanızı sağlamanız da mümkündür. Değerlendirmenizi yapabilir, sizin için günlük olarak yenilenen bu haberler konusunda anında bilgi alabilirsiniz. Haberlere giriş yaparak, sunulan kategoriler üzerinden de seçim yapma şansınızın olduğunu göreceksiniz. Güncel teknoloji haberleri ile mümkün olduğunca en yeni haberlerin tarafınıza ulaşması sağlanmış olacaktır. Haberlere erişiminizi kolayca sağlamanız mümkündür.
5
Genel Sohbet / İNTERNETTEN PARA KAZANMAK
« Son İleti Gönderen: bilisim 27 Kasım 2019, 18:23:00 »
İnternetten para kazanmak fikri günümüz dünyasında en ilgi çeken konulardan bir tanesidir. Özellikle büyük bir zaman dilimini internet ile geçiriyorsak. Bu nedenle birçok insan hobisini para kazanmaya dönüştürmek için adım atmak istiyor.
Web sitemiz internetten para kazanmanın püf noktaları, teknikleri ve yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmanız için kuruldu. Sermaye ve yatırımsız hayata geçirebileceğiniz birçok ek iş fırsatı mevcut. Tek ihtiyacınız olan fikir, sabır ve internet. İnternetten para kazanmak çok kolay olmamakla birlikte, şuan yaptığınız işlerden daha da zor değil. 
Kısaca internetten para kazanma fikirlerini birkaç başlık altında toplayabiliriz. İçerik üreterek ve üretilen içerikleri satarak gelir elde etmek, kaliteli içeriklere sahip web sitesi ya da blog oluşturup Adsense, Media.net gibi platformlardan reklam almak, profesyonel fotoğraflar çekip stok sitelerinde satışa sunmak, programlama ile ilgileniyorsanız mobil oyunlar hazırlayarak reklam almak ya da web tasarım ile ilgili bilgi sahibiyseniz Bionluk ve sadeceon gibi ufak bütçelerle freelance çözümler sunabileceğiniz sitelere üye olabilirsiniz. Bu belirtmiş olduğumuz başlıklar günümüzde internetten para kazanma yöntemleri listesinin üst sıralarında yer almaktadır.
 İnternetten para kazanmak yine aynı şekilde hayatın içinde olduğu gibi kapsamına göre değişkenlik gösterebiliyor. Mikro çalışmalarla ufak paralarda kazanabilirsiniz, profesyonel bir çalışma sistemiyle büyük miktarda paralarda kazanabilirsiniz. Az para kazanarak daha ötesinde çok para kazanmak istiyorsanız çok çalışmanız gerekiyor. Az çalışarak zengin olma fikri ne yazık ki internet ortamında da geçerli değil.

Link:
https://www.kolayvideodersler.com
6
Genel Sohbet / Türkçe teknoloji haberleri Techwarn.com adresinde
« Son İleti Gönderen: nullsix 27 Kasım 2019, 18:06:15 »
Site İsmi : Techwarn.com

Site Konusu : Türkçe teknoloji haberleri Techwarn.com adresinde

Domain Kayıt Tarihi : 03 - 2014

Tanıtım ve Açıklamalar : Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Techwarn.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren Türkçe teknoloji haberleri sitesi ile birlikte, teknolojiye dair birbirinden çarpıcı içeriklere kolayca ulaşabileceksiniz.

Sitede teknoloji adına adeta yok yok! Mobil dünyasından bilgisayarlara, oyunlardan uygulamalara kadar ilginizi çekebilecek türlü türlü Türkçe teknolojik gelişmeler burada sizleri bekliyor olacak.

Techwarn.com platformunun dili İngilizce idir. Dolayısıyla, bu siteye girenler; hem keyifle teknoloji içerikli paylaşımlara gözatabilecek, hem de bir yandan İngilizce pratik yapacaktır. Sitede zaman zaman Fransızca, İtalyanca ve Türkçe konu başlıkları da görebilirsiniz. Adeta uluslararası bir teknoloji platformudur burası.

Sitenin en sevilen kategorilerinden birisi, HOW TO adlı kategoridir. How to kelimesinin Türkçe karşılığı, bildiğiniz gibi 'NASIL' idir. Kategori içerisinde, bilgisayarınızı nasıl en iyi şekilde koruyabileceğinizi, en iyi oyun bilgisayarlarını nasıl seçebileceğinizi, sizi gizlice izleyen cihazları nasıl tespit edebileceğinizi, nasıl güvenli bir biçimde araba kullanacağınızı ve fazlasını görebilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, sevdiklerinize de mutlaka tavsiye ediniz.
7
Genel Sohbet / Vaynat - Güncel Banka Kredileri ve Devlet Destekleri
« Son İleti Gönderen: creeper 27 Kasım 2019, 17:38:11 »

Vaynat devlet destekleri konusunda bilgilerin bulunduğu güncel şekilde devlet teşvikleri ve hibe kredileri konularını sizler için inceler ve sunar. 2019 yılının haziran ayında yayın hayatına başlayan Vaynat ilgi alanınıza göre güncel araştırmaları sizlere sunar, içerisindeki bilgiler tavsiye amacıyla yazılır ama doğru bilgiler şeklinde yorumlanır.

Hayvancılık kredisinden tutun imkânlarını ve kredi kullanımlarını bankaların güncel kampanyalarını sizler için inceler ve sunar. Tarım alanında ve hayvancılık alanında son zamanlarda devlet destekleri artarak devam etmektedir. Vaynat size hayvancılık alanında özel kredi imkânlarını ve devlet desteklerini güncel bilgiler ile sunar.

Damızlık düve desteği kapsamında, düve yetiştiriciliği yapılacak tesislerin genel ihtiyaçları için de finansman sağlanmaktadır. İşletmelerin kurulacağı bölgelere göre, damızlık düve alım desteği yardımından faydalanma hakkının bulunup bulunmadığı belirlenmektedir. Vaynat ve şartlarını sizin için güncel şekilde derlemiş ve sunmuştur.

Bunların yanında bankaların güncel kampanyalarını en doğru şekilde sizlere sunar. Vaynat sayesinde size uygun kefilsiz şartsız kredi imkânlarını bulabilirsiniz. Örneğin ertelemeli kredi veren bankalar konusu ele alan Vaynat ertelemeli kredi hakkında geniş bilgiler vermektedir. Bankalardan nasıl bu krediyi kullanabileceğinizi öğrenebilir, hangi bankanın ne şartlar taşıdığını sitedeki yazı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son olara vaynat hakkında bilinmesi gereken şey sitenin her gün güncel olarak haberler girdiğini bilmenizdir. Bir çok konuda bilgiler edinebileceğiniz vaynat'ı ziyaret etmeyi unutmayın.
8
Genel Sohbet / OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr
« Son İleti Gönderen: nullsix 27 Kasım 2019, 16:50:54 »


Web Site İsmi : Kaleosgb.com.tr

Site Başlığı : OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 02 / 2014

Site Tanıtımı : Kale OSGB, 2005 yılından bu yana, çalışma bakanlığından almış olduğu yetki neticesinde, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sizlere Kale OSGB hakkında bilgiler vermeden evvel, OSGB kelimesinin açılımını belirtmek isterim. OSGB kelimesi, ortak sağlık güvenlik biriminin açılımıdır.

Örneğin bir işletme çalışanlarının, iş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili eğitim alması gerekiyor. İşte bu noktada devreye, OSGB İstanbul hizmeti sunan Kale OSGB girer. Kale OSGB, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Ve 15 yılı aşkın süredir, çok sayıda işletmeye çözüm ortağı olmuştur.

İlk yardım eğitimlerinden tutun yangın tatbikatlarına, iş sağlığı eğitimlerinden iş güvenliği eğitimlerine, risk analizinden mobil sağlık taramasına, iş yeri hemşiresi hizmetinden patlamadan korunma ile ilgili dökümanlar hazırlamaya kadar pek çok ihtiyacınızı buradan en iyi şekilde karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

İSG İstanbul linkine tıklayarak, Kale OSGB firmasını ve sunduğu hizmetleri daha yakından tanıyabileceksiniz.

Adres: İOSB Mahallesi İsdök Sanayi Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat: 2 No: 10 Başakşehir - İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 485 80 80
9
Genel Sohbet / The Many Trusted Transport Support in Istanbul
« Son İleti Gönderen: creeper 26 Kasım 2019, 22:49:44 »
Istanbultaxi Transfer is among the primary Istanbul airport transfer companies in regards to trustworthiness and reliability. Our transfer support has been operated by a field of transport authorities for over a decade. Our passengers appreciate many expedient options from key places at Istanbul Istanbul New Airport. By utilising the services of Istanbultaxi Transfer , your peace of mind is guaranteed in full understanding you can be transferred to any Istanbul Resort or area you wish. We've the best amount of knowledge and will be the leading airport transportation specialists in Istanbul by giving just the cleanest, comfortable vehicles and an avowed educated team while however providing the least expensive prices...

Istanbul airport moves supplied by Istanbultaxi Transfer are unlike any typical Istanbul airport taxi service. With a taxi support, you must book straight away upon arriving at a stressful airport , just to get the cab is unclean, uncomfortable, having costly unknown fares. It is cheaper and less demanding to book your Istanbul airport transfer prior to arrival. Our transfer companies are hassle-free and is likely to be waiting to transport one to your given destination. Last minute changes? No problem! We do not demand any extras as a result of late arrivals. We take great delight in giving our consumers with a safe and relaxed transport following coming to often Istanbul Istanbul New Airport. Included in our Istanbul airport transfer services, we clean vehicles, give free child chair, 24/7 concierge support and more!.. Our owners are completely qualified and covered; friendly, useful and offer luggage assistance. Compared to related Istanbul transfer services, we present more quality and affordability!

Currently, Istanbul airport transfer solutions is a fast challenging industry pushed by clients touring for business and pleasure. We focus on tourists, corporate, household and organizations creating your airport transfer satisfying after returning in Istanbul. We is likely to make your transfer as soothing as you can after a long tiring flight. You can always contact us 24/7 with whatsoever your Istanbul transfer needs are, and you may be sure of being pleased at any time. It's an easy task to book your Istanbul transfer much in advance of your arrival from our app.http://www.istanbultaxi.co.uk
10
Genel Sohbet / Modern Halı Çeşitleri
« Son İleti Gönderen: creeper 26 Kasım 2019, 22:22:18 »

Kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam eden el dokuma halı firmamızda tüm tekstil ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. Ülkemizde çok önemli bir yer sahip olan el dokuma ürünleri hem dekorasyonlar için hem de tutkunları için son derece değerli ürünlerdir. Pek çok farklı renk ve desenlerde olan halı çeşitleri arasında istediğiniz modeli en kısa süre içinde firmamızda bulacaksınız. Böylece firmamızı ziyaret ederek halıların yanı sıra el dokuma kilim çeşitlerini de detaylı bir şekilde yakından inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Aradığınız tüm model ve çeşitler için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Canlı Renk Seçenekleri İle Battaniyeler
Her evin ihtiyacı olan ve soğuk kış aylarında çok fazla gereksinim duyulan battaniye çeşitlerinde canlı renk ile dokuma türleri bulunmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile en güvenilir olduğunu kanıtlayan firmamızda istediğiniz renklerde ve desenlerde ürünlere sahip olabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarına devam eden firmamız bünyesinde profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik makineler ile tüm tekstil ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Farklı renk ve desenlerde nevresim takımlarının bulunduğu firmamızda istediğiniz tüm ürünleri en kısa süre içinde bulabilirsiniz. Modayı yakından takip eden firmamızda son derece modern halı modelleri ile evleriniz çok daha şık olacaktır. Fiyatlar konusunda firmamız her türden ürünlerde müşterilerimize sonuna kadar yardımcı olmaktadır.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10