İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - deniz

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7
31
İnternette Güvenilir Kaynak Kitap Nereden Alınır?

Hayallerin gerçekleştiği güzel bir gelecek her öğrencinin hayalidir. Peki, bu hayallere ulaşmak için önümüzdeki sınav maratonlarında başarılı olmak için neler yapmamız gerekiyor? Sınav sürecinde bize en büyük yardımcı olan kaynak kitapları nerden almamız daha güvenilir olur? İşte sorularınızın cevabı.

Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT), LGS, KPSS gibi sınavlar eğitim hayatımız boyunca üstesinden gelmemiz gereken sınavlardandır. Bu sınavları en iyi şekilde atlatan öğrenciler hayallerindeki okullarda okuyabilme ya da istedikleri meslekleri yaparak hayatlarına mutlu bir şekilde devam etmektedir.

Okulda aldığımız eğitim süresince kaynak kitaplar her zaman bizlerin yardımcısı olmuştur. Örneğin, TYT gibi sınavlar geleceğimizi şekillendiren ilk sınavlardır. Bu sınavlara çalışırken piyasada olan pek çok kaynak kitaptan yardım almamız gerekebilir. Gerek ders çalışmaya yardımcı gerek sınavlara yardımcı olarak alabileceğimiz pek çok kaynak kitap vardır. İnternet üzerinde kolayca erişebileceğimiz bu kaynak kitaplarda güvenilir sitelerde alışveriş yapmamız gerekmektedir.

Son zamanlarda internet alışverişleri kişilerin hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Evinizde oturarak yapacağınız güvenilir alışverişler özellikle öğrenciler için oldukça faydalıdır. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan online alışverişleri kaynak kitaplar almak içinde kullanabilirsiniz.

Kaynak kitap satın alırken girip alışveriş yapabileceğiniz pek çok site bulunmaktadır. Ancak bu sitelerin hepsi güvenilir olmamakla birlikte yapacağınız alışverişlerde dikkat etmeniz gereken birkaç husus daha vardır. Bunlardan bir tanesi kaynak kitapların uygun fiyatta olmasıdır.  Bir diğeri alışveriş yapacağınız siteden müşteri olarak memnun kalmanız gerekmektedir. Memnuniyet için ise sizin sorularınızı cevaplayabilecek ya da olumsuz durumlarda size yardımcı olabilecek satıcıların olması gerekmektedir.

TYT kaynak kitapları, AYT kitapları, KPSS kitapları satın alırken online alışveriş sitelerini inceleyip yukarıdan saydığımız kriterleri yerine getirip getirmediklerini araştırmamız gerekmektedir. Güvenilir bir alışveriş ile hem paranız boşa gitmeyecektir hem de bu siteler ile sürekli ve hızlı alışveriş yapma imkânı bulmanız oldukça mümkündür.

Pek çok kaynak kitap piyasada bulunmaktadır. Ancak kaynak kitap, test kitapları, deneme sınavları satın alırken bu kitap deryasında bize okul zamanı ya da sınav zamanı gerçekten yardımcı olacak kitapları seçmeliyiz.  Kaynak kitaplar alırken kitapların ücretlerini de araştırıp, karşılaştırma yaparak en uygun kitabı bulup satın almalıyız. Zaten uzun ve stresli olan bu süreçte, kaynak kitaplara çok fazla para harcamadan uygun fiyata da kaynak kitap bulabileceğimizi unutmayalım.

Kaynak kitap satın alırken, yeni müfredata uygun olmasına, güncel olmasına ve bizim eksik olduğumuz yer neresiyse o ihtiyacımızı karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeliyiz. Kaynak kitaplar ya da yardımcı kitapların ücretlerini fırsattan istifade ederek arttıran sitelerden alışveriş yapmaktan uzak durmalıyız. Bu sınav süreçlerinde öğrencilerin ihtiyaçlarını kendilerine kar yapmak için fırsat sayan sitelerden uzak durmalıyız.

Sizler için güvenilir olan, bu süreçte bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz siteleri sizler için araştırdık.  https://www.kitapsatinal.com.tr/  adresi öğrenciler için güvenilir bir alışveriş sunuyor. Kitap satın almak için müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi ile hem öğrencilere hem ailelere güvenilir ve hızlı bir alışveriş için doğru bir adres. Kitap satın almak isteyen kişiler doğrudan whatsapp ile doğrudan iletişim kurabiliyor. Bu durum bile internet alışverişinde en önemli konu olan güvenilirlikte rakip siteleri bir adım gerisinde bırakıyor.  Ayrıca sitenin yeni açılmasından dolayı piyasada kitap satın alırken ödeyeceğiniz fiyatlardan daha uygun fiyatlara kitap bulmanız da mümkün. Hem bu süreçte öğrencinin yanında olup hem de ailelerin cebini düşünen bu kitap alışveriş sitesine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz

32
Genel Sohbet / Gezilecek Yerler
« : 27 Temmuz 2019, 17:12:53 »


Türkiyede okadar çok gezilecek yerler varki yurt dışına çıkmak mantıksız.Çünkü gezmeye kalksanız ömrünüz yetmez bu güzel yerleri gezmeye. İşte size tüm gezilecek yerleri tanıtan bu site sayesinde gideceğiniz güzergahları belirlemeniz kolaylaşıyor. Ayrıca tüm yerler hakkında detaylı bilginin yanı sıra eşsiz fotoğraflarıda sitede paylaşılmıştır. Gezeceğiniz yeri görerek ve okurayak kolayca karar verebilirsiniz.

Ayrıca egenin incisi diye adlandırılan İzmirde gezilecek yerlerde sitede detaylı olarak tanıtılmıştır. Bu yerleri gezerek üstünüzdeki tüm stresi boşaltabilir ve yeni sezona yani kışa enerji dolu başlayabilirsiniz. Gezilecek yerlerin anlatıldığı siteye girmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Adres: izmir gezilecek yerler

33
Genel Sohbet / DJ Batu Karam
« : 27 Temmuz 2019, 15:04:05 »
Ben Batuhan Rifaioğlu ama herkes beni sahne ismim olan DJ Batu Karam olarak tanıyor. Müzik özellikle de rap hayatımın anlamı. Müziği ve insanları coşturmayı seviyorum. Karşımda yüzlerce kişinin benim müziğimle dans etmesi benim en mutlu olduğum anlardır. 15.04.2001 tarihinde Ankara’da doğmuşum. İlköğretimi ve liseyi ODTÜ Koleji’nde okudum. Almanca ve İngilizce biliyorum. Üniversite okumak planlarım arasında olsa da şimdilik beklemedeyim. Müziği hep sevdim ve yaşamımı müzikle birlikte devam ettirmeye kararlıyım. Yaşadığım bu şehir müziğime yansımaktadır.

DJ olmak ve pek çok tanınan ve sevilen sanatçıyla birlikte çalışmak müziğimin daha da başarılı olması konusunda bana yardımcı olmaktadır. Şu an hayatımla ilgili tüm planlarım müzik ve Dj olmak üzerine kuruludur. Yaptığım iş ve dışa yansıttığım o müzik insanları mutlu ediyor. Karşımdaki insanların mutlu olduğunu görmek beni mutlu ediyor.

Rap müziğinin hayatımda çok farklı bir yeri vardır. Her insanın ruhuna hitap eden bir müzik türü bulunurmuş benim ruhumda ve tüm hücrelerimde rap müziği bulunuyor. Yaptığım müzikte de bunu görebilirsiniz. Rap müziği ve DJ’lik mesleği benim için birbirini tamamlayan ve sonra da beni yansıtan iki kavramdır. Aldığım DJ/Producer sertifikası ile bu işi profesyonel olarak yapmakta kararlıyım. Hayatımın belki de en büyük ideali iyi bir rap şarkıcısı olmak. Buna ulaşmak için merdivenleri emin adımlarla çıkıyorum. Hayallerime ve ideallerime gelince bunları da gelecek planlarım olarak size şöyle sunabilirim:

⦁   Rap müziği ile adımın birlikte anılmasını sağlamak

⦁   Ünlü bir rap’çi ile feat yapmak

⦁   Kadıköy Acil ailesinin fertlerinden biri olmak

⦁   Kendi albümlerimi çıkarmak

DJ Batu Karam denildiğinde yaptığım işi ve yaptığım müziği herkes bilsin ve tanısın istiyorum. Müziğin insanları insan yaptığının farkındayım. Bu sebeple tüm dünyanın daha yaşanabilir bir dünya haline gelmesine müziğimle katkıda bulunmak ve dünyaya hitap etmek istiyorum.

Yaşamımda müzik hayatımın anlamı olsa da spor ile sağlıklı yaşam konusunda da kendimi yetiştirmeye çalışıyorum. Yakın dövüş, Golf, MuayThai, MMA, Ju –jitsu, Futbol, Yüzme gibi sporları yapmaktayım ve sağlıklı yaşam konusuna önem vermekteyim.

DJ Batu Karam ile irtibata geçmek için:

Manajeri: Yunus Seven - https://www.instagram.com/yunus_seven06/

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/djbatu.karam/

34
Genel Sohbet / Hayvanlar
« : 26 Temmuz 2019, 03:58:51 »


Hayvanlar forumunda tüm hayvansever dostlar buluşuyor. Profesyonel tasarımıyla sizlere güzel dakikalar geçirmenize yardımcı oluyor. Hayvanlar forumuna üye olup sizde bu ortamda soru sorabilir veya merak ettikleriniz için konu açabilirsiniz. Kedi isimleri,kedi bakımı,köpek türleri,köpek isimleri,kuşlar,güvercinler,penguenler,tavuklar,tavşanlar,balıklar ve daha sayamadığımız tüm hayvan konuları sitede yer almaktadır. Sizi siteye bekleriz.

Site Adresi: https://hayvanlar.net

35
Genel Sohbet / Things to do in Batumi
« : 24 Temmuz 2019, 06:57:32 »
In Batumi, which is the most vibrant and entertaining city of the Georgia, it is possible to take part in many activities. However, if you intend to have fun with your children, you should visit Playland, the Batumi family-children entertainment center. Do not forget to add something that includes your children in your Things to do in Batumi list. Enjoy your time in our Batumi indoors playground.

36
Genel Sohbet / Dermatoloji - Kozmotoloji
« : 23 Temmuz 2019, 14:57:17 »
Kendinize bakım yaparak hem gençleşebilir hemde daha güzel olabilirsiniz. Bağzen mesleğiniz gereği daha güzel görünmek zorunda olabilirsiniz. Bunun için alanında uzman doktor ile antalya cilt bakımı hizmetinden faydalanmanız sizleri daha genç ve güzel gösterecektir. Dr Oya Ermiş tıp hayatı boyunca kendisini gerek yurt içinde gereksede yurt dışında geliştirerek mesleğinin doruk noktasına ulaşmıştır.

Oya hanımın sunduğu hizmetlerinden bağzılarını sayacak olursak eğer;

FRAKSİYONEL ALTIN İĞNELİ RADYOFREKANS
İCON FRAKSİYONEL LAZER
ULTRAFORMER HİFU
YÜZ GENÇLEŞTİRME
DUDAK DOLGUSU
ÇENE VE YANAK DOLGUSU
GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU
PRP

gibi işleri sizlere yapmaktadır.Dermatoloji uzmanı doktor hanım hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz siteye bekleriz.

Adres: antalya dermatolog
Adres: antalya mezoterapi

37
Genel Sohbet / Diyet Çorba
« : 23 Temmuz 2019, 07:15:42 »


Zararın neresinden dönerseniz kardır. Sizde diyete başlayanlardansanız aç kalmayarak sağlıklı çorba ile forma kavuşabilirsiniz. Bu çorbanın paketinde 30 adet mevcuttur. Bu doyurucu çorbanın size vereceği kalori sadece 54 kaloridir. Yurtdışında oturanlarda sipariş verebilir heryere gönderiliyor.Bu çorbadır ilaç değildir kesinlikle.Aç karnına günde bir tane yeterli olur. Kaynar suda 3 dk karıştırmanız yeterlidir.Soğutmadan içiniz. Afiyet olsun. Detaylar için siteye tıklayınız.

Site Adresi: Diyet Çorba

38


Psikologlar ruh sağlığı yasasının uygun maddeler çerçevesinde yasalaşmasını istiyor.Doğru olanın bu olduğunu üstüne basa basa sölemektedirler. Bu alanda çalışan meslek örgütleri tarafından hazırlanmasını istiyorlar çünkü bu işin içindeler ve neyin daha doğru olacağını çok iyi bilmektedirler. Bu mesleği yapanların sınırları belirlenmeli bu konuda doğru adımlar atılırsa herkes için iyi olacağını belirtmektedirler. Bu konu hakkında ayrıntılı makale paylaşan Lütfü Kaan Özdemir in makalesini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Adres: https://www.mynet.com/psikologlar-ruh-sagligi-yasasini-istiyor-110105631789

39
Genel Sohbet / ip sorgulama
« : 19 Temmuz 2019, 05:34:50 »
İp adresinizi öğrenmek istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken bu siteye girmek. Karşınıza ip adresiniz çıkacaktır. Bu ip adresi ile birçok işlem yapabilirsiniz. Uzaktaki bilgisayarınıza bağlanmak gibi. Siz internet sitelerine girdiğinizde bu ip adresiniz kayıt edilmektedir. Ayrıca girdiğiniz tüm uygulamalar olsun,oyunlar olsun bu ip adresi kayıt edilir. İp adresim nedir derseniz bu site imdadınıza yetişiyor. Ayrıca ip ile ilgili pekçok bilgi sitede yazmaktadır. Siteye girerek ipinizi kolayca görebilirsiniz.

Site Adresi: ip sorgulama

40
Genel Sohbet / İnstagram beğeni satın al
« : 18 Temmuz 2019, 23:00:17 »


Sosyal medya sitesi olan İnstagram için sizlere İnstagram takipci satın alma hizmeti sunmaktayız. Sipariş vermek için ödemeyi isterseniz eft/havale ile yapabilir istersenizde kredi kartı seçeneğini kullanabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Size özel yapılan paketlerden uygun olanını seçerek ödemenizi yapabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve en iyi hizmetler ile kişisel ve kurumsal sosyal medya işleriniz yapabilirsiniz. Dilerseniz İnstagram izlenme satın alabilirsiniz. Daha birçok hizmetimiz mevcuttur. Detaylar için siteye göz atabilirsiniz.

Site Adresi: İnstagram beğeni satın al

41
Genel Sohbet / Bilgisayar Servisi
« : 17 Temmuz 2019, 04:58:52 »


Bilgisayarlarınız çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Teknik bilgi isteyen arızları profesyonel ekibimiz tespit ederek onarmaktadır. Bağzen bu arızalar donanım arızası olduğu gibi bağzende yazılımsal hatalar olabilmektedir. Bilgisayarlarınızdaki önemli verileri kaybetmemek için bu işi uzmanına yaptırmanız en doğru yöntemdir. Laptop tamiri işleriniz en uygun fiyat ve en hızlı sürede yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Web sitemizden yapılan işleri görebilir daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Sizinde arızaları bilgisayarınız,laptopunuz vs varsa tek yapmanız gereken sitemize girerek bizle iletişim kurmanız yeterlidir.

Site Adresimiz:
bozüyük bilgisayar servisi
bilecik bilgisayar tamiri

42
Genel Sohbet / İnşaat mühendisliği
« : 16 Temmuz 2019, 09:04:00 »
İnşaat blogu Volkan Atabey tarafından 2010 yılında açılmıştır. Günümüze kadar 6 kez tema revizyonu 2 kez içerik revizyonu geçirerek şuan ki haline kavuşmuştur. İçerisinde inşaat konusunda özgün içerikler yer almaktadır. Sektöre etki eden önemli bilgilerin yer aldığı siteden Mimar, Mühendis, Teknik Öğretmen ve Teknikerler faydalanmaktadır. Sektör tarafından bir çok kişinin bilip kaynak olarak kullandığı blog özellikle öğrenciler tarafından sevilerek takip ediliyor. Öğrencilerin en çok ziyaret ettiği kategori inşaat mühendisliği staj defteri olarak görülmektedir. Mühendislik ve Mimarlık Yarışmaları ve İnşaat Etkinlikleri sayfaları da güncel olarak hizmet veriyor. Ayrıca sitemizden Teknik Bilgiler, Yapı Malzemesi, Mega Yapılar, Deneyler, İş Güvenliği, Deprem konu başlıklarında bilgi almak mümkündür.

İnşaat mühendisliği
İnşaat etkinlikleri

43
Genel Sohbet / Şehirlerarası evden eve nakliyat
« : 14 Temmuz 2019, 07:20:43 »
Ev taşıma hizmetlerinde yıllardan beri siz değerli müşterilerimize en  iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınız dikkatlice taşınır ve istediğiniz adrese emin ellerde götürülüp teslim edilir. En iyi hizmet ve en uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı oluyoruz. Ev taşıma işi,ofis taşıma işleriniz itinayla yapılır. Bu işi uzmanına yaptırmalısınız çünkü eşyalarınız sizler için önemli şeylerdir onlara zarar gelmesini istemezsiniz. Bizler eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi davranıp zarar görmeden teslim ederiz. Şehirler arası nakliye sektöründe bizi seçen yüzlerce müşteri memnun kalmışlardır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi ve iletişim için sitemize bekleriz.

Site Adresimiz:
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Şehirler arası evden eve nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat
Şehirlerarası nakliyat
44
Genel Sohbet / Sosyal Medya Danışmanlığı
« : 12 Temmuz 2019, 19:13:57 »
Ben Burak Özkoçak. Yaşamaya başlayacağım bu dünyaya gözlerimi 13.05.1996 tarihinde Ankara’nın bir bahar gününde açmışım. Büyüme aşamasında ve gelecek adına attığım her adımda hayatın bana kattıklarını biriktirerek bu günlere ulaştım. Hayat tecrübesi ve yaptığım iş adına bohçamda çok şey biriktirdim. Şimdi bu biriktirdiklerimi daha da geliştirerek insanlarla paylaşma aşamasındayım. Çalışma hayatımı en sevdiğim platformlar ile ilgili sosyal medya danışmanlığı yaparak devam ettiriyorum. Bunun yanında pek çok alanda da kendimi yetiştirmeye devam ediyorum. Bu alanları sizlere şu şekilde sıralayabilirim:

Afiş Tasarımı
Video Tasarımı
Logo Tasarımı
Web Site Tasarımı
SEO Hizmetleri
İçerik Üretimi
Dijital Pazarlama
Marka Danışmanlığı
Adwords
Sponsor Reklam Hizmeti: Playstore, Appstore, Instagram, Facebook, Twitter

Yaptığım çalışmalarda internet ortamının, teknolojinin ve sosyal medyanın tüm olanaklarını öğrenmeye ve kullanmaya çalışmaktayım. Yaptığım her çalışmada kariyerime bir tuğla daha koymanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte çalıştığımız ve kendilerine proje yaptığım kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti yaptığım işe olan bağlılığımı biraz daha arttırmaktadır.

Teknolojinin ve internetin hayatımıza girmesi ve artık hayatımızda çok geniş bir yer kaplaması sebebiyle herkesin ve her markanın web üzerinde kendini ifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Kendinizi ve yaptığınız işi en güzel şekilde ifade etmek için bu alanda profesyonel çalışma yapan bana ihtiyaç duyacaksınız. Markanızı tanıtmak ve sosyal medya ortamında tanınır olmanızda size profesyonel çözümler sunmakta ve bu alanda projelerimi sizlerle paylaşmaktayım. Referans olması ve yaptığım çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız için buradan referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mutlu müşteriler ve mutlu bir ben için yaptığım çalışmalarım arasında sosyal medya, logo tasarım, web sitesi tasarımı gibi çalışmalarım bulunmaktadır. Bu alanlarda kariyerimin zirvesini yakalama adına sürekli ve kendinden emin bir şekilde yürümeye devam ediyorum. Bu yolda elde edeceğim başarılarımı sizinle paylaşmak beni mutlu edecek ve sizlerin de memnuniyetini sağlayacaktır. Sınırsız platformların ve projelerin ortamında sizlere kaliteli çalışmalar sunmak üzere burada bulunuyorum. Benimle iletişim kurduğunuzda size yeni ve başarılı bir dijital dünyanın kapıları sizin için aralanmış olacaktır.

https://burakozkocak.com.tr

45
Genel Sohbet / Çerkes Videoları
« : 12 Temmuz 2019, 17:21:59 »
Merhaba arkadaşlar. Kafkastube sitesinde birbirinden güzel yüzlerce çerkes videoları bulunmaktadır. Sizde dans alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız eğer bu videoları izleyerek kendizi geliştirebilirsiniz. Oynaması çok zevkli olan bu dansların videolarına tek bu siteden ulaşabilirsiniz. Güzel vakit geçirmek istiyorsanızda bu dansları izleyerek eğlenebilirsiniz. Sevdiğiniz videolara kendi yorumunuzuda yazabilirsiniz.Dilerseniz siteye ücretsiz üye olabilirsiniz. Ana sayfayada yeni eklenen videolar çıkmaktadır.Çerkes düğün videoları ve Çerkes belgeselleride sitede bulunmaktadır. Daha fazlası için siteye bekleriz.

Site Adresi: çerkes dansı

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 7