İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - busra

Sayfa: [1]
1
Genel Sohbet / Matrix 4 Oyuncuları ve Konusu Ne Olacak?
« : 27 Ağustos 2019, 10:46:29 »
Matrix 4 filminin çıkacağının kesinleşmesi tüm hayranlarını heyecanlandırdı. Konusu itibariyle ve oyuncularının kalitesiyle ilk üç film gerçekten herkesi kendine hayran bırakmıştı. Bir dönemi etkisi haline alan serinin 4. filminde yine Neo olarak Keanu Reeves karşımıza çıkacak.Mükemmel bir bilim kurgu olan Matrix 4 ne zaman çıkacak ise tam bir bilgi yok ancak 2020 senesine yetişir diyenler oldukça fazla. Matrix 4 konusu itibariyle devam filmi olabilir ancak nasıl bir senaryoya sahip şu an kimse bilmiyor diyebilirim. Senarist aynı, bu durumda diğer filmlere yakın olacaktır.En büyük araştırılan soru konusu değil ne zaman çıkacağı hakkında şu anda çünkü insanlar bir an önce filmi veya en azından fragmanını görmek istiyor. Zamanında çok fazla kişi bu filmden etkilenmişti. Bütün çocuklar ve gençler filmdeki anların posterlerini odalarına yapıştırmıştı.Mesela herhangi bir online oyunda baktığımızda Neo, Trinity, Morpheus gibi nickler sürekli karşımıza çıkıyordu. Matrix 4 itibariyle artık yeni nesil de bu karakterlerin isimlerini kullanacak diye düşünüyorum. Matrix 4 filmi konusu ve oyuncuları bizleri bu film ne zaman çıkacak diye düşünmeye iterken yazımızı sonlandıralım.


2
Genel Sohbet / Instagram Takipçi Satın Al
« : 07 Haziran 2019, 17:13:22 »
Takipçi satın almak artık kimsenin çekinmediği bir olay oldu. Genellikle instagram takipçi satın alma sitelerine girip kolayca online ödeme ile işlem yapabiliyorlar. Ancak dikkat etmemiz gereken konu bu işlemi yaparken güvenilir bir siteyi tercih edip etmediğimizdir. Hesabımız için gerçek aktif Türk takipçiler alacağız diye düşünürken profilimiz bir anda hindistana dönebiliyor.

Gerçek Türk Instagram Takipçileri Nereden Satın Alınır?


Açıkcası piyasada çok düzgün iş yapan siteler yok maalesef. Bu nedenle özellikle reklamlarda çıkan ve çok ucuz takipçi sattığını iddia eden sitelerden uzak durmalısınız. Sonrasında ise sitenin ne kadar eski olup ne zamandır bu işi yaptığını sorgulamalısınız. Fakat sitede yazan şu kadar yıldır hizmet veriyoruz yazılarına aldanmayın.

Mesela bir fotoğraf vardı çiğköftecide instagramda görmüştüm, 4000 yıldır değişmeyen lezzet olarak yazıyordu. Aynı şekilde takipçi satın alabileceğiniz sitelerde 750 yıldır takipçi bizden sorulur yazabilirler. En güvenli biziz yazabiilirler. Bu nedenle 10.000 takipçi şu kadar deyip sizi yüksek miktarlara zorlayanlara değil gerekirse 100 takipçi gibi miktarlar da satın alabileceğiniz siteleri tercih edip deneyip alabilirsiniz.


Instagram ve twitter takipçi satın alma hakkındaki yazı için : https://yenisafak.com/takipci-satin-almanin-en-guvenilir-yolu-h-3473838

3
Genel Sohbet / Güvenilir Ucuz Takipçi Satın Al
« : 28 Mayıs 2019, 19:39:12 »
Takipçi satın al işlemleri için güvenilir bir kaynak bulamadıysanız bu yazıyı okumanızı öneririm. Twitter ve instagram gibi sosyal medya mecraları her ne kadar basit gözükseler de özellikle kurumsal sayfalar için ciddi birer müşteri kaynağıdır.

Sosyal medyada markanızı öne çıkarmaya çalışırken firmanıza kapanmaz bir hasar verebilirsiniz. Bunun için en ucuz takipçi fiyatlarına bodozlama atmamanız gerekmektedir. Lise çağındaki çocuklar bizim gururumuz ancak okuyup adam olmaları gerekmektedir. Bilmedikleri konular hakkında uzmanlaşmadan para kazanma hırsıyla ciddi şekilde zararlara yok açmaktadırlar.

Takipçi Alma Konusunda Neden Kurumsal Firmalarla Çalışılmalıdır?

Neden girdim bu konuya derseniz birçok takipçi satın alan firma sonrasında gidip büyük şirketlere ağlamaktadır. Bunun önüne geçmek için twitter takipçi, instagram beğeni,yorum, izlenme ve takipçi satın alırken güvenilir ve ucuz bir firmayla çalışmalısınız.

Kaliteli ve ucuz takipçi almak için : https://medium.com/@takipcicomtr/sosyal-medya-hizmetlerinde-g%C3%BCvenilir-adres-takipci-com-tr-6cb7470dc910

Sayfa: [1]